Project Description

Ürünlerimiz Pro-Mite UV Halı Sterilizasyon

 

YAŞAM ALANLARINIZI EV TOZU AKARLARINDAN KORUMANIN EN ETKİLİ YOLU

Pro-Mite UV Halı Sterilizasyon
Ürün Özellikleri
1- 3 in 1: Sterilizasyon, titreşim özelliği ve emiş özellikleri     birlikte.
2- UV Lambalarıyla donatılmış, toz akarlarını yok etme         özelliği.
3- Derin titreşim özelliği ile toz akarları battaniye                  (yorgan) ve yataklardan arındırma (1 dakikada 3000       titreşim darbesi)
4- En çok geleneksel vakumla bağlantı özelliğinin                 yanında güçlü emme kapasitesi

 

Teknik Özellikleri
Ölçüler : 250mm/155mm/75mm
Lambası : 4W UV-C lamba
Güç : 4.5 V DC (AAA Batarya)(3)
Model : PR-01
Ağırlık : 456 g
Lamba Ömrü : 15.000 saat
Bağlantı Parçaları : Connettör 1 & 2
Bağlantı Parçaları : Plastik Bant

 

 

Uygulamalar

 

Ürün Kullanımı

  1. 3AAA pillerini Pro- Mite’a yerleştirin.
  2. Geleneksel süpürgenin başını çıkarın ve verilen tavsiyelere uygun şekilde Pro- Mite bağlantısını gerçekleştirin. Darlık ve genişlik durumuna göre ve istenilen seviyede sağlamlık durumuna uygun plastik bandı kullanın.
  3. ON/OFF tuşuna basarak cihazı çalıştırın. Göstergede yeşil ışık gücü gösterir. Titreşim fonksiyonu otomatik başlar. Emniyet şalterine basarak lamba açılır.
  4. Geleneksel vakuma dönülür.
  5. Sterilizasyon temizliğine Pro Mite düz yüzeyle başlayın.
  6. Temizlikten sonra On/Off tuşuyla gücü kapatın.

 

Pro-Mite Cihazı minder, kanepe, yatak, halı, battaniye vb eşyalardan tozları, akarları ya da yatak böceklerini ve diğer bakterileri arındırmak ve yok etmek için geleneksel vakum (süpürge, emme) sistemine bağlantı yapılarak kullanılma amacıyla geliştirilmiş bir teknolojidir. Ev tozu akarları ev içinde en sık görülen ve alerjik hastalıklara neden olan alerjendir. Ev tozu akarları karanlık, nemli ve sıcak ortamlarda yaşarlar. Ne kadar temiz olursa olsun tüm evlerde bulunan ev tozu akarları en çok yatak, yastık, yatak takımları, battaniye, halılar, tüylü oyuncaklar, peluş oyuncaklar ve perdelerde bulunurlar. Ev tozu akarı alerjisi evrensel bir sağlık sorunudur. Ev tozu akarları ve astım belirtileri arasında ilişki kanıtlanmıştır. Birçok çalışmada astım belirtileri, akciğer fonksiyonları ve ev tozu akarlarına duyarlı astım hastalarında ilaç ihtiyacı ev tozu akar maruziyet seviyesi ile korele bulunmuştur.