Hakkımızda

Sağlıklı yarınlar için doğal nefes çözümleri…

Yaşamın her alanında hijyenik ortamlar oluşturarak müşterilerinin yaşam kalitesini artırmayı kendisine ilke edinmiş olan Prozon, Türkiye’nin çevreci ve teknolojik yüzünü temsil ediyor.

Ürün çeşitliliği, mühendislik çözümler ve yüksek kalite standartlarıyla ülkemiz endüstrisine ozon teknolojileri konusunda önemli katkılar sunan Prozon, üretim konusunda gösterdiği özen ve hassasiyeti teknik servis alanında da gösteriyor.

Uluslararası hijyen standartları doğrultusunda gıda endüstrisi başta olmak üzere çevre ve insana duyarlı kurumlara hizmet veren Prozon, alanında daima en iyi olma hedefiyle hareket etmeyi de kendisine görev edinmiştir.

Aktif oksijen üreten (ozon), UV sterilizasyon evsel ve endüstriyel cihazlar, nano fotokatalitik süper filtre teknoloji cihazları gibi zengin ürün yelpazesine sahip olan Prozon, ürün çeşitliliğiyle de ilk sırada yer alıyor. Uzun yıllardır sektörde hizmet veren ekibimiz pazar beklentilerini iyi analiz ederek, ihtiyaç duyulan ürünleri Prozon çatısı altında  son teknoloji ile üreterek hizmete sunmaktadır. Prozon inovatif çalışmalar yaparak geliştirmiş olduğu patentli ürünleriyle de kurumlara ihtiyaç duydukları dezenfektanlar konusunda yenilikler sunmaktadır.

İleriye yönelik hamle ve girişimci yönüyle modern bir yapılanmayı temel esas alan Prozon, sektöründe öncü duruşuyla büyüme hedeflerini her geçen gün yerine getirmekte ve tüm çalışmalarını titizlik içerisindeki derin araştırmalarla, değişim ve gelişimden yana kurumsal bakışıyla sürdürmeye devam edecektir.

Uluslararası hijyen standartları doğrultusunda gıda endüstrisi başta olmak üzere çevre ve insana duyarlı kurumlara hizmet vererek, alanında daima en iyi olma hedefiyle, geniş ürün yelpazesi altında koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak…

Sağlıklı bir yaşam ve çevre için kimyasal olmayan çevre dostu ozonu, kurumlara ve bireylere ulaştırarak, ülkemizin Avrupa standartlarına ulaşmasında katkı sağlayan öncü kuruluşlardan biri olmak…

  • Sağlıklı bir ortam içerisinde müşterilerimizin yaşam kalitesini artırmak,
  • Sahip olduğumuz marka imajımızı koruyarak alanında en iyisi olmak,
  • Müşterilerimize karşı olan sorumluluğumuzu profesyonel bakış açısıyla satış sonrasında da devam ettirmek,
  • Müşterilerimizle olan ilişkilerimizde dürüstlüğümüzden ödün vermeden hizmet vermek,
  • Gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek,

 

 

Proozon Ofis Proozon Ofis

 

Proozon Ofis Proozon Ofis Proozon Ofis

 

Proozon Ofis Proozon Ofis