Project Description

Ürünlerimiz Hava Temizleme

 

DERİN BİR NEFES, TEMİZ YAŞAM ALANLARI

 

MODEL: PRO-06
Ürün Özellikleri
1. Verimli kullanım alanı: 40 m2
2. İyonik hava temizleme
3. Ozon steriliztion
4. Zamanlama özellikli
5. Karbon filtrasyon

 

Teknik Özellikleri
Voltaj : AC110 / 220V
Güç : 10W
Ozon : 100mg
Zamanlayıcı : LCD
Kontrol : Uzaktan kumandalı
İyon : 12×10’6 ions / cm3
Adaptör : DC 12 V

 

 

 

 

 

 

 

Uygulamalar

 

Neden hava temizleme sistemleri

Bugün dünyada bir çok aile ve birey yaşamının neredeyse %90’ını kapalı mekânlarda sürdürüyor. Kapalı mekanlarda soluduğumuz hava ve temas halinde olunan yüzeyler, hepimizin sağlığını ciddi şekilde tehlikeye atacak boyutta. Oturduğumuz, yattığımız, üzerinde yürüdüğümüz her yerde milyonlarca mite, bakteri, virüs, mikrop yaşıyor. Bunların bir kısmına belki bağışıklık kazanmış olabiliriz. Ancak sayısı her geçen gün artan solunum yolu hastalıkları ve tüm dünya sağlığını tehdit eden yeni virüs ve diğer mikro-organizmalar düşünülürse ciddi anlamda bu konuda alternatif önlemlere ihtiyacımız olduğu bir gerçektir. Proozon ürün portföyümüz çok büyük bir oranda, raflarda satışa sunulmayan ve alternatifi olmayan ve sağlıklı yaşam konusunda çözüm sağlayan ürünlerden oluşmaktadır.

 

Dezenfeksiyon Fonksiyonları :

  1. Kontrol panelinde yumuşak kullanışlı tuşları, 5 tür çalışma modu ve 4 saate kadar zaman ayarı ile otomatik çalışma sistemi (20dk.çalışma, 40dk.susma ) hava temizleme hızının kolay kontrolüne imkan sağlar.
  2. UV mikrop öldürücü cihaz mikropları, virüsleri, basili ve diğer tüm biyo kirleticileri yok edebilir ve hepsi üzerinde etkilidir. Plazma toplayıcı ya da HEPA filtre mikropların hızla çoğalmasını ve üremesini engeller.
  3. Çok katmanlı filtreler kullanarak, güçlü tozları ortadan kaldırıp, kötü koku ve havada kalan zararlı dumanları yok etmekte etkilidir ayrıca, çevredeki hava durumunu yakalayıp destekler.
  4. İyonik Hava Temizleme Cihazı süper-boy plazma toz toplayıcı ve HEPA filtre kullanır. Bununla beraber ek olarak negatif iyonları ve aktif oksijeni zengin miktarda üretme özelliğine sahiptir.
  5. 0.1 mikron kadar küçük parçacıkları 99.97% gibi etkili bir oranda filtre edebilir.
  6. Cihaz toz ve duman sensörü içerir ve otomatik olarak ortamın hava durumunu monitörden izleyebilirsiniz. Havada Alerjenler tespit edildiğinde, ünite kirlilik miktarına uygun bir temizleme modu (düşük modda veya orta modda) ile yanıt verir.
  7. Çoklu-giriş tasarımı, arındırma kapsamını genişletir. Bu temizleyiciler aynı zamanda 3 M3 / dak. hızında hava akışlı dolaşabilir güçlü fan motoru ile donatılmıştır.